הסעות בתי ספר

מדי יום אנו שולחים את ילדינו היקרים אל מוסדות חינוך ברחבי ישראל. כאשר אנו רואים אותם עולים על ההסעה היינו רוצים לדעת, בביטחון מלא ומוחלט, כי החברה והנהג המופקדים על שלומם יעשו את מלאכתם נאמנה. לאור שנות ניסיון ארוכות בתחום הסעות התלמידים, אנו יודעים היטב כי אין תחליף לחברה אמינה וותיקה הפועלת בהתאם לכל התקנות והתקנים הנדרשים מטעם משרד החינוך.

אגד הסעים – שם נרדף לאמינות ובטיחות

מערך ההסעות המיוחד של אגד הסעים מספק מענה מקיף וקפדני עבור הסעות בתי ספר. בחזית עומדים נהגים מוסמכים להסעת ילדים אשר נבחרו ידינו בקפידה, עברו את כל ההדרכות הנדרשות וכן עוברים רענונים שוטפים. זאת, בכל הקשור להוראות הבטיחות החלות על הסעות ילדים, כגון חובת חגורות הבטיחות לכל נוסע, אפשרויות להורים מלווים, כללי ההתנהגות בדרך ואיסורים על הורדת ילדים ביעדים שאינם מאושרים או מדלתו האחורית של האוטובוס. לצידם פועלים קציני בטיחות מוסמכים מטעם משרד התחבורה, האחראיים לפקח ולבחון את מצבם המכאני והבטיחותי של האוטובוסים מאלף ועד תו, לאור התחזוקה השוטפת שמתבצעת במוסכי החברה. בתוך כך, כל רכבינו הינם מדגמים חדישים ומהשנתונים העדכניים, ומאובזרים באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר שאפשר לבקש. אין ספק כי בטיחותם ושלומם של הילדים מהווים אחריות גדולה שאין שנייה לה, ועל כן אנו מקפידים על כל פרט קטן כגדול ללא פשרות.

להגיע ולחזור בשלום ובזמן

אנו מעמידים לרשותם של מוסדות חינוך בכל רחבי ישראל מערך ניהולי מתקדם, הבונה את מסלולי הנסיעה היעילים ביותר על מנת להבטיח הגעה מדויקת לשיעור הראשון, וגם הביתה בסוף יום הלימודים. בנוסף, אנו מאמינים כי זכותם של ילדינו ליהנות מהסעה בטוחה ושלווה גם בכל הקשור לדרך עצמה, ולכן נהגינו אמונים ומקפידים על כללי התנהגות נאותים בין הילדים עצמם. על נהגינו לשמש דוגמא ומופת לדרך ארץ, סבלנות ואדיבות – והם אכן רואים בעבודתם שליחות חשובה. זאת כמובן, לצד נהיגה אחראית ומתונה, הקפדה על כל חוקי התעבורה ותשומת לב מלאה לכל המתרחש בכביש.

לפרטים נוספים

המעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הסעות בתי ספר והמחירים האטרקטיביים שאנו מציעים, מוזמנים לפנות כבר עכשיו לאגד הסעים בטלפון 6414*.