הסעות טיולים

בתור החברה היחידה בישראל שמפעילה חמישה סניפים בפריסה ארצית, אגד הסעים מביאה את לקוחותיה בצורה היעילה, הנוחה והמשתלמת ביותר למחוז חפצם. אנו יודעים היטב כי ההסעה מהווה חלק בלתי נפרד מהטיול, ולכן שמים דגש חוויה נעימה, שמחה ושלווה לשביעות רצונכם המלאה. אכן, לאורך שנים רבות של הסעות טיולים צברה חברתנו מוניטין מצוין בזכות נהגים אדיבים, רכבים מאובזרים וחדישים, ומענה מקצועי ללא דופי לכל צרכי המטיילים.

להגיע לכל מקום – ובזמן

בין אם מדובר בטיול משפחתי, במסגרת בית ספר או כחלק מיום כיף של חברה וארגון – אגד הסעים תדאג כי תגיעו לכל אתר בדיוק בזמן. נהגינו מכירים היטב את כבישי ישראל וכן את האתרים, נקודות העצירה המיוחדות והאטרקציות בכל אזור, ויביאו אתכם אל היעד ללא עיכובים ובמינימום עומסים ופקקים. יתר על כן, כל הנהגים עוברים הכשרות מקצועיות במכללות התחבורה של אגד, והינם אמונים על סטנדרט השירות הגבוה ביותר שאפשר לבקש. מעבר לכך, אנו בוחרים את הנהג באופן מוקפד בהתאם לצרכי הקבוצה, אופי הטיול ומשתתפיו, בין אם אלו ילדים, בני נוער, עובדי חברה, מבקרים מחו"ל או בעלי נכויות וצרכים מיוחדים.

מצפון ועד דרום - חוויה מושלמת

גישתה המקצועית של אגד הסעים היא כי לחברת הסעות טיולים יש תפקיד חשוב ביותר בהצלחתם. על כן, אנו מעמידים לרשותכם מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים מעולים הכוללים מיזוג אישי, מושבים מרווחים, מערכות סטריאו וטלוויזיה, נגן DVD, תאי מטען גדולים במיוחד לציוד המטיילים, ואפילו חיבור לאינטרנט. יתרה מכך, אנו מספקים עוד מגוון רחב של אפשרויות בהתאם לשאיפותיכם, כולל עצירות בפינות חמד כדי לנוח עם כיבוד ושתייה, מדריכי דרך ותיקים להרחבת האופקים, מאבטחים, חובשים, צלם מקצועי לאורך היום כולו, חידונים ומשחקי חברה. ואם לא די בכך, תוכלו לארגן את היום כולו מאלף ועד תו עם צוות המפיקים שלנו, ולהיעזר באתר אינטרנט חכם לניהול הטיול.

לטייל בראש שקט

כאשר יוצאים לטיול כל מה שרוצים הוא פשוט ליהנות מחוויה מעשירה ונינוחה. זהו בדיוק השירות שאנו באגד הסעים מציעים לכם. פנו אלינו עוד היום בטלפן 6414* לקבלת פרטים נוספים והזמנת הסעות לטיולים.