אירועים פרטיים

אירועים פרטיים

בדרך לשמחה, חתונה, ב. מצוה, ברית/ה, ימי הולדת, מסיבת רווקים ורווקות, אנחנו איתך בכל חוויה פרטית ומשמחת עם מגוון אופציות מתקדמות לשדרוג הנסיעה כפי שאף פעם לא חוויתם.

הסעות לאירועים הכי חשובים שלכם
כל אחד ואחת מאתנו חווה אירועים כאלו, מרגשים, מלחיצים, חשובים… 
אנחנו מבינים את החשיבות של האירוע שלכם, ומכירים את הלחצים ודפיקות הלב שפוקדות אתכם רגע לפני שזה מתחיל, לכן אנחנו פה, לתת לכם את השירות המקסימלי, עמידה בזמנים, איכות ונוחות בדרך וכמובן נסיעה בטוחה ונעימה.

חווית נסיעה אישית ומשודרגת
אנחנו מנוסים בנסיעות מסוג זה, עם מאות לקוחות מרוצים בכל הארץ, שקיבלו חווית נסיעה אחרת. אנחנו מנסים לשפר ולהשתדרג בכל נסיעה, לכן הכנו עבורכם סט כלים ואפשרויות שיהפכו כל נסיעה לחוויה.

לרשותכם מגוון אפשרויות להעשרת הנסיעה:
אוטובוסים ממותגים לכבוד האירוע – מדבקות מיתוג על האוטובוס כולו, שלט ברוכים הבאים בשמשה קדמית, כיסוי ראש מושב ממותג, ברכה אישית על המושבים ועוד... צוות הגרפיקאים שלנו ישמח ליצור עבורכם חוויה אישית בנסיעה.
כיבוד קל במקום המפגש ובדרך – פריסה של נשנושים ושתיה במקום המפגש, כיבוד קל בדרך לאירוע ובחזרה, דיילים/ות נסיעה ידאגו להגיש לנוסעים את הכיבוד ולשמור על סדר ונקיון.
אתרי רישום ואישור הגעה – תנו לנו לנהל עבורכם את רישום האורחים ע"י הקמת אתר פשוט וידידותי המאפשר רישום קל ומהיר לאירוע ושליחת תזכורת אישית לכל מוזמן עם מקום, שעה ועדכונים שוטפים.
צילום מקצועי – צלם סטילס ווידאו יתלווה לקבוצה מנקודת המפגש, בדרך, באירוע ובחזרה, יתעד בתמונות ובווידאו את המתרחש, ויעלה מיד לאחר האירוע את כל התמונות והסרטון הערוך לשימוש בעלי האירוע והמוזמנים.

למה אגד הסעים?

  • חברה עם ניסיון מצטבר וגב ארגוני של יותר מ-80 שנה.
  • קודם כל שירות וחוויה, אחר כך עבודה.
  • מובילים בבטיחות, גם בצד המכני וגם בצד האנושי.
  • פועלים לנסיעה ירוקה ולפעילות עם הקהילה.
  • נותנים מכל הלב ועובדים מהנשמה.

נשמח לספק לכם חווית נסיעה בטוחה ונעימה. לפרטים:

Invalid Input

Invalid Input

(*)
נא להזין מספר בין 7 ספרות!