הסעות עובדים

הסעות עובדים

בדרך לעבודה ובחזרה, הזמן של העובדים חשוב לך, הבטיחות והנוחות חשובים להם, השירות חשוב לנו!


אוטובוסים לעבודה ובחזרה
במרוץ המטורף של החיים הקרייריסטים, אנחנו יודעים שהזמן שלך שווה כסף, אנחנו מבינים שחשוב לך הדיוק בזמנים, אנחנו רוצים להציע לך שירות אדיב ומקצועי, מענה מהיר וגמיש, הסעה בטוחה ונעימה, כדי שהעובדים שלך יוכלו להגיע רעננים לעבודה ואתה תוכל להמשיך ולהתרכז בעבודה שלך.

הסעות מורכבות ומתוחכמות
פיתחנו מערך מתוחכם של הסעות עובדים למשרדי עבודה ומפעלים, מהשעות הקטנות של הבוקר עד לסוף יום העבודה, עם יכולת תכנון וניהול מסלולים קבועים ומזדמנים בכל רחבי הארץ, בכל מזג אוויר, בכל תנאי שטח, צורך בטחוני ועסקי.

פיתוח מערך נסיעות מסונכרן
עם השנים פיתחנו יכולת עבודה בסנכרון מושלם עם הלקוח, מאות הלקוחות ועשרות אלפי העובדים שנוסעים בכל יום לעבודה וחזרה יעידו על אחוזי הדיוק בזמנים, נוחות הנסיעה של העובדים, שירות אדיב ומקצועי ללקוחות, לא בכדי אגד הסעים מובילים את שוק ההסעות לעבודה במפעלים ביטחוניים כגון רפאל, אלביט ועוד...

פתרונות מתקדמים למערכים גדולים
בהשקעה עצומה של כסף, זמן וכשרון של צוות המתכנתים שלנו, יצרנו את היכולת להתממשק ולהסתנכרן לכל מערכות המידע המוכרות, האינטגרציה המושלמת יוצרת יכולת תפעולית חסרת פשרות ובקרה פשוטה און ליין עבור הלקוח.

ניסיון מוכח רב שנים
היתרון שלרשותנו נצבר בניסיון של שנים מול משרד הביטחון והממשלה, הסעות חיילים ואנשי קבע, אשר הפכו אותנו למקצועני התחום. יש לנו את כל הידע והיכולת לתת מענה לכל משימה.

נסו אותנו עוד היום, מבטיחים שלא תתאכזבו, תשאלו את מאות הלקוחות המרוצים שלנו, שמסיעים בעזרתנו מערך הסעות שלנו עשרות אלפי מעובדיהם, לעבודה ובחזרה - רשימת ממליצים תישלח בשמחה.

למה אגד הסעים?

  • חברה עם ניסיון מצטבר וגב ארגוני של יותר מ-80 שנה.
  • קודם כל שירות וחוויה, אחר כך עבודה.
  • מובילים בבטיחות, גם בצד המכני וגם בצד האנושי.
  • פועלים לנסיעה ירוקה ולפעילות עם הקהילה.
  • נותנים מכל הלב ועובדים מהנשמה.

נשמח לספק לכם חווית נסיעה בטוחה ונעימה. לפרטים:

Invalid Input

Invalid Input

(*)
נא להזין מספר בין 7 ספרות!